Внутрішньопідлогові конвектори
Естетика у сучасному інтер'єрі залежить від деталей. Зовнішній вигляд звичних радіаторів може зіпсувати стильний дизайн. Внутрішньопідлоговий конвектор - цікаве рішення, яке не поступається за параметрами класичним батареям опалення.
Де використовують внутрішньопідлогові конвектори
Монтаж опалювальних приладів, що розташовуються всередині підлоги, відрізняється від установки радіатора. Через особливості розташування, такий тип обладнання найчастіше встановлюють у приміщеннях з особливостями оформлення. Для рівномірного обігріву в них застосовуються системи захованих під підлогою конвекторів, повітря яких створює теплову завісу. Установка внутрішньопідлогових систем обігріву необхідна, якщо у приміщенні присутні:
1. Вікна з французьким склінням від стелі до підлоги. У зимовий період навіть товсті склопакети можуть пропускати холодне повітря.
2. Лоджії, тераси, зимові сади з холодними однокамерними склопакетами, у яких утворюється конденсат.
3. Нестандартні кімнати з високими стелями, у яких тепло зосереджується у верхній частині приміщення.
Основні функції внутрішньопідлогових радіаторів
Конкурентне місце серед систем обігріву займають внутрішньопідлогові конвектори. Їхнім головним призначенням є обігрів приміщення. Це альтернатива радіаторним системам у квартирах із низьким підвіконним простором. За рахунок поглинання та нагрівання холодного повітря, пристрій створює теплову завісу та захищає від протягів. Холодний потік, що опускається вздовж вікон, поглинається теплообмінником. Гаряче повітря, що піднімається від радіатора, обдуває поверхню, усуваючи вологу, грибок, вогкість та конденсат. Тепло надходить поступово, за короткий термін обігріваючи все приміщення. Ознаки запітніння, що виникають при перепадах температур, усуваються.
Прилад знаходиться на одному рівні зі підлогою, не виступаючи за його поверхню, і може бути різних розмірів. Єдиним видимим елементом горизонтальних фанкойлів є грати, вони можуть бути виконані з різних матеріалів і виконують дизайнерські функції. При встановленні в дверних отворах опалюватимуться відразу два приміщення.
Види внутрішньопідлогових конвекторів
Ціна внутрішньопідлогового конвектора залежить від типу нагрівального елемента та принципу конвекції. Пристрої бувають декількох видів:
1. Електричні - мають ТЕН, виготовлений із міді, сталі або алюмінію. Від потужності нагрівального елемента залежить тепловіддача.
2. Водяні (одно- та двоконтурні), що підключаються до системи водяного опалення.
3. З природною конвекцією, коли тепле повітря самостійно піднімається нагору.
4. З примусовою вентиляцією – оснащуються приладом, який посилює пересування нагрітого повітря та може керуватися термостатом.
5. Мультисезонні з функцією обігріву та охолодження.
6. Очищувальні повітря радіатори із вбудованими фільтрами.
7. Дизайнерські моделі бувають кутовими, вигнутими. Вони можуть повторювати будь-яку форму, використовуються у нестандартних приміщеннях та виготовляються на замовлення.
Переваги внутрішньопідлогових радіаторів
Внутрішньопідлоговий радіатор опалення, як будь-який побутовий прилад, має свої переваги та недоліки. Головними плюсами використання цього пристрою можна вважати:
? Потужність конвекторів дозволяє обігріти навіть великогабаритні приміщення за короткий час.
? Простота монтажу - для встановлення будь-якого внутрішньопідлогового обігрівача знадобиться мінімальний набір інструментів. Достатньо зробити поглиблення у підлозі.
? Функціональність - прилади можна встановлювати як у житлових приміщеннях, так і для створення необхідного мікроклімату у виробничих цехах, кінотеатрах та магазинах.
? Безпека - Внутріпольні батареї не становлять небезпеки для дітей та тварин. Захисна решітка надійно захищає від можливого контакту з нагрівальним елементом.
? Сучасний дизайн видимої частини підійде до будь-якого інтер'єру, він може бути виконаний із металу або дерева.
? Економічність – сучасні системи обігріву здатні підтримувати комфортну температуру в приміщенні без особливих енерговитрат.
Недоліки сучасних фанкойлів
Перед тим, як купити конвектор, необхідно вивчити його недоліки. До основних мінусів системи опалення, що описується, можна віднести такі факти:
1. Прилад не можна встановити у відремонтованому приміщенні. Для його підключення потрібне маскування проводів та труб у спеціальному фальшполі чи високій стяжці.
2. Для багатьох систем потрібна наявність теплоізоляційного шару.
3. Пил і бруд осідають на деталях пристрою та можуть викликати неприємні запахи. Радіатор внутрішньопідлоговий потребує періодичного очищення.
4. Встановлення системи краще довірити грамотним фахівцям. Некваліфіковані роботи можуть призвести до появи поломок та проблем - протягів у місцях з'єднання зі підлогою.
Як правильно вибрати внутрішньопідлоговий конвектор
Перш ніж купити вбудовані батареї на підлогу, необхідно визначитися із зовнішніми якостями та технічними характеристиками приладу та особливостями приміщення, де він монтуватиметься.
1. Потужність – визначальний чинник, від якого залежить модель конвектора. Для розрахунку даного параметра слід дотримуватись формули – площу приміщення розділити на 10. Отримана цифра становить необхідну потужність для обігріву. Наприклад, для кімнати площею 30 кв. потрібно придбати внутрішньопідлоговий конвектор опалення потужністю 3 кВт і більше.
2. Габарити обраної моделі повинні відповідати розмірам внутріпольного отвору, а в ідеалі – трохи менше. Це дозволить без проблем розмістити у поглибленні корпус та всі супутні елементи.
3. Сертифікати якості – необхідні документи для якісного товару. Вони мають бути зазначені параметри, які повністю відповідають ГОСТу.
4. Норми тиску обраної моделі необхідно підбирати відповідно до показників внутрішньобудинкової опалювальної системи. Для стандартних котеджів та приватних домоволодінь підійдуть будь-які моделі.
5. Дизайн внутрішньопідлогових конвекторів опалення слід підбирати залежно від особистих уподобань та загального інтер'єру приміщення. У продажу є готові прилади, виконані у різних колірних рішеннях. Багато приватних фірм готові виготовити опалювальні системи на замовлення особистого проекту замовника.
6. Матеріал виготовлення грат буває різним: сталь, алюміній, мармур, дерево. Захисна поверхня може бути рулонною, її можна скочувати за потреби. Планки в такій моделі розташовані впоперек. Прямі решітки не можуть змінювати форму, при необхідності отримати доступ до нагрівального елемента їх доведеться повністю знімати.
7. Для обігріву приміщень з басейном, зимовим садом та оранжереєю, де потрібне регулювання температури, варто розглянути моделі, оснащені термодатчиком. Це необхідно для контролю за температурним режимом та іншими показниками.
8. Якщо приміщення має підвищену вологість, слід зупинитися на конвекторі з високою вологостійкістю та корпусом із нержавіючого матеріалу. Для решти просторів можна використовувати агрегати, розміщені в корпусі із сталі, покритої спеціальним захисним складом.
Монтаж внутрішньопідлогового конвектора опалення
Сучасне та практичне рішення для будь-якої квартири та приватного будинку – конвектор внутрішньопідлоговий, купити та встановити цей пристрій вирішують багато міських жителів. Монтаж системи найкраще розпочинати на етапі будівництва або в період капітального ремонту. Головним моментом є підготовка ніші для опалювального агрегату. Її параметри повинні відповідати розміру приладу:
? Глибина - на 15-20 мм більше, ніж висота корпусу радіатора.
? У довжину та ширину ніша повинна бути більшою за розміри пристрою на 5-10 мм.
Найпростішим вважається підключення електричних моделей. У цьому випадку найголовніше - прокласти електропроводи та здійснити підключення пристрою до мережі. Всю проводку краще приховати під підлогою. Важливо врахувати діаметр перерізу та матеріал дротів, дані показники повинні відповідати параметрам, зазначеним у паспорті виробу.
Можливі просвіти та вільний простір між підлогою та ґратами заповнюється герметиком. Водяні радіатори, що вбудовуються в підлогу, потребують особливої ??уваги. Під час обв'язування використовуються металопластикові труби, а для з'єднання – “американки”, спеціальні накидні гайки. Довіривши монтаж досвідченим майстрам, можна не перейматися безперебійною роботою внутрішньопідлогових конвекторів, ціна на цю послугу залежить від сервісного центру. Багато магазинів роблять установку безкоштовно при купівлі системи.
Внутрішньопідлогові конвектори в магазині "Teplopl"
Інтернет-магазин "Тепло Полтава" містить великий асортимент внутрішньопідлогових радіаторів опалення, ціна на них може відрізнятися в залежності від моделі та її характеристик. Компанія широко відома на ринку сантехніки та побутових приладів і працює майже 20 років. У каталозі – тільки якісні моделі опалювальної техніки з Європи. Всі види конвекторів відповідають параметрам надійності та якості та відповідають провідним стандартам. На кожну категорію є сертифікат якості. Головними перевагами співпраці з ТОВ «Тепло Полтава» можна вважати:
? гнучка система оплати - безготівкові перекази, післяплата;
? зручна розстрочка з ПриватБанком;
? доставка через кур'єрів Нової Пошти;
? прозорі тарифи, жодних прихованих комісій та доплат;
? при замовленні товарів на 10000 грн – доставка в подарунок.
Радіатори, що вбудовуються в підлогу, – сучасне рішення, яке впевнено конкурує зі звичними опалювальними пристроями. Правильно підібравши модель в залежності від параметрів приміщення, можна розраховувати на хорошу тепловіддачу та комфортну температуру. Стильний дизайн підійде для будь-якого інтер'єру. Приємні ціни та 100% гарантія якості у магазині “Teplopl” порадують будь-якого покупця.
-
Які Внутрипідлогові конвектори найдешевші?
-
Які Внутрипідлогові конвектори відносяться до преміум сегменту?
-
Краще вибрати конвектор з вентилятором або без?
-
Де встановлюються внутрішньопільні конвектори?
-
Чи зможе конвектор працювати при низькій температурі води в системі?